Fakte

Nimi: Tiia Falk

Vanus: 27

Poeg: Paul 3a

Haridus: 7. kk kuni 6 klass, siis uue maailma poole, tagasi 7 aasta pärast TÜ prantsuse keele õppetooli ja natuke semiootikat ka, vahepeal Belgias (film, semiootika, Erasmus – läbu), 2003 sai see mõnus värk siis läbi. Sellest aastast läksin uuesti kooli tagasi – kui kõik plaanipäraselt sujub, siis olen 1,5 aasta pärast magistrikraadiga tõlk.

Töö: Ideaalis oleksin vabakutseline tõlk/tõlkija. Põhimõtteliselt vist praegu olengi… Ohoo, ilmselt olengi oma “ideaalis”…?

Mees: liiga kaugel

Vanemad: veel kaugemal

Sõbrad: tahaks kõik ühte punti siduda, selga võtta ja otsida koha, kus kõik saaks koos ja õnnelikud olla. Teinekord tahaks jälle kõik punti siduda ja allavett lasta… Õnneks mitte üle korra-paari aastas…

Loomi: njetu

Advertisements

5 kommentaari

28 11 2007
Õnne

Tere!
Sattusin külastama su kodulehekülge – juhtus hea ühendus olema (meil siin Kabulis on kõik ins’allah). Oli mõnus lugemine. Loodetavasti õnnestub kord kokku saada elusast peast ka, peaaegu sugulased ju…
Parimate soovidega Afganistanist
Õnne

28 11 2007
Tiia

Tere Õnne! Oledki ainuke Pärl, keda ma veel siiamaani elusast peast näinud pole, aga Su blogi on nii huvitav lugeda, et mõnes mõttes juba ongi nagu tutvumine toimunud… Kindlasti kunagi Süvvahavva kandis kohtume, seal on kohutavalt mõnus olla! Nii et siis tõenäoliselt kunagi selle siledapõhjalise jõe ääres kohtumiseni!

31 03 2008
Mari

Tere Tiia!
Googeldasin sõna “tõlkeluba” ja sattusin sinu toredasse blogisse. Leidsin, et meil on palju ühist ja et äkki sa annaks mulle natuke nõu, kuid seda natuke priivatsemalt, st meili teel.
Jään su meili ootama,
Mari

6 02 2011
Rein

Tiia, ega Su sünnipäev pole juhuslikult 5.jaanuaril?

6 02 2011
tiia

Tere, Rein! On tõepoolest – kas Sul ka? 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: